Jakość i technologia

Nasze wyjątkowe możliwości nieograniczonego tworzenia wynikają z ciągłego podnoszenia kompetencji technicznych oraz łączenia naszych doświadczeń z potencjałem najnowocześniejszych maszyn i oprogramowania, a także wdrażania nowych materiałów i rozwiązań. Wszystkie procesy realizujemy na miejscu, na bieżąco kontrolując ich jakość na każdym etapie produkcji.

ploter-frezujacy-sarnox-3020

Ploter frezujący Sarnox 3020

ploter-frezujacy-kimla-cnc-blackbird

Ploter frezujący Kimla CNC

Kabina lakiernicza Saico

Kabina lakiernicza Saico

Proces produkcyjny paneli odbywa się z największą starannością i przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Jesteśmy pewni co do ich jakości i spokojnie powinni się Państwo cieszyć się nimi przez wiele lat. Dodatkowo na życzenie Klienta, po przeprowadzeniu indywidualnej oceny warunków panujących w miejscu montażu, zakres gwarancji może zostać rozszerzony.

Nasze produkty są objęte standardową gwarancją wynikającą z umowy z klientem. Na wypadek jakichkolwiek problemów, aby móc zareagować szybko i sprawnie, każda nasza realizacja jest dokładnie dokumentowana i opisana pod względem użytych materiałów i technologii wykonania.

jakosc-01
jakosc-02
Flevum
jakosc-04

Dowiedz się jakie elementy gwarantują jakość naszych produktów

Precyzyjne wykonanie
Wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie CAD/CAM oraz maszyny CNC, co zapewnia niezwykłą dokładność wykonania poszczególnych elementów lampy.

Płyty MDF
Stosujemy gęste i trwałe płyty pochodzenia naturalnego, które wyróżniają się wysoką jakością pod względem technologicznym i są dokładnie przetestowane podczas kontroli.

Lakiery i powłoki
Na pierwszym miejscu stawiamy na parametry trwałości kolorów, a także najwyższą jakość wykończanych powierzchni w zakresie połysku i matowości.

Tworzywa
Stosujemy szerokie spektrum nowoczesnych tworzyw, które cechuje wysoka czystość i odporność na zarysowania, zmienne warunki oraz promienie UV.